KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 6122689

nr 612 2689

Färgetsning

Signerad, Stockholm från Mosebacke, 33x46

Utrop:

100 kr

måndag 30 november 2009
kl 19:06:03